Objednávky

SuperSperky.sk

Bonusové body

 

Bonusové body sú malým poďakovaním verným zákazníkom za ich prejavenú dôveru. Za každý kúpený šperk v našom obchode bude na Váš účet pripísaný určitý počet bonusových bodov. Tento počet sa pre každý šperk líši a môžete si ho všimnúť na stránke jednotlivých šperkov.

Ako to funguje:

Po objednaní tovaru sa automaticky na Vaše konto pripíšu čakajúce bonusové body, ktoré ste za svoj nákup dostali. Tieto body sa z čakajúcich zmenia na utŕžené okamžite, ako dostaneme potvrdenie o zaplatení objednávky. Pri objednávke na dobierku trvá celý proces približne 7 až 10 dní, záleží od Slovenskej pošty, ako rýchlo nám doručí doklad o zaplatení dobierky.

Keď sa na Vašom účte zjavia utŕžené body, okamžite môžete za ne nakupovať! Pri nasledujúcom nákupe sa Vám počas objednávania zjaví možnosť využiť bonusové body pri nákupe (druhý krok v procese objednávky) - stačí zaškrtnúť dané políčko a pokračovať v objednávke.

Aká je hodnota bonusových bodov:

Hodnota jedného bonusového bodu sa líši podľa celkového objemu nákupu, ktorý ste v našom obchode spravili.. To znamená, že čím častejšie budete nakupovať u nás, tým viac ušetríte. Hodnoty bonusových bodov sú nasledovné:

Zákazník, ktorý u nás nakúpil celkovo tovar za
0€ - 300€        - hodnota každého bonusového bodu: 0,05€
300€ - 1000€  - hodnota každého bonusového bodu: 0.07€
1000€ a viac    - hodnota každého bonusového bodu: 0.10€

Najvýhodnejší model je samozrejme zapojiť do nákupov aj svoje kamarátky - kamarátov, kolegyne - kolegov a objednať čo najviac tovaru - tak sa dostanete do vyššieho bonusového ohodnotenia omnoho rýchlejšie.

V prípade akýchkoľvek otázok, či nejasností nás, prosím, bez váhania kontaktujte e-mailom, alebo telefonicky. Veľmi radi Vám pomôžeme.

Získanie a použitie bonusových bodov je benefit, poskytovaný pravidelným zákazníkom online obchodu so šperkami SuperSperky.sk. Prevádzkovateľ má právo kedykoľvek platnosť bonusových bodov ukončiť bez predchádzajúceho upozornenia zákazníkov.